Beşiktaş – Akhisar Özet | 3 – 1 |

Super Lig | Beşiktaş – Akhisar Özet | 3 – 1 | 19 Şubat 2017

PSG - Barcelona Özet

Beşiktaş – Akhisar Özet

Şampiyonluk artık çok yakın! 3 – 1

Şenol Güneş’in takım adım adım şampiyonluğa koşuyor. Bütün rakiplerinin puan kaybetttiği haftayı bu kez kayıpsız geçen siyah beyazlılar Akhisar Belediye’yi 3 – 1 mağluğ ederek en yakın rakibi ile puan farkını 5’e çıkardı ve şampiyonluk yolunda çok önemli bir adım attı. 

Mücadeleye oldukça hızlı başlayan siyah beyazlılar, 11. dakikada Cenk Tosun’un attığı golle 1 – 0 öne geçti. İlk yarıda ataklarına devam eden Beşiktaş 27. dakikada Talisca’nın  harika golüyle farkı 2’ye çıkardı. Soyunma odasına 2 – 0 üstün bir şekilde gittiler. İkinci yarıya da aynı istek ve arzu ile başlayan Kartal sayısız gol poziyonuna girdi. 69. dakikada Atınç’ın golüyle farkı 3’e çıkaran Beşiktaş, 81. dakikada Olcan Adın’ın attığı gole engel olamayınca mücadele 3 – 1 Beşiktaş’ın üstünlüğü ile sonuçlandı.

Beşiktaş – Akhisar izle, Beşiktaş 3 – 1 Akhisar  maç özeti, Beşiktaş – Akhisar  hd maç özeti. Süper Lig Maç Özetleri, Beşiktaş – Akhisar  video, Beşiktaş – Akhisar  goller, Beşiktaş – Akhisar 3 – 1 maç özeti. Beşiktaş – Akhisar  Özet, Beşiktaş – Akhisar  maç özeti.

Bunları da sevebilirsiniz